Sdružení SOLUS oslavilo 10leté výročí svého vzniku

Praha, 25. června 2009 – Ve čtvrtek 25. června 2009 oslavilo sdružení SOLUS 10 let své činnosti. Stalo se tak ve Ville Richter, nedaleko Pražského hradu.

Přestože počasí v těch dnech nepřálo, slavnostní večer k oslavám 10 let sdružení SOLUS se konal na terase Villy Richter s nádherným výhledem na Prahu. Moderování se ujala Miss ČR 2004 Jana Doleželová.

Na pódiu se při promítání dokumentu o vývoji činnosti sdružení SOLUS sešli všichni jeho dosavadní předsedové – historicky první předseda sdružení SOLUS Petr David, nejdéle působící předsedkyně Alena Ludrovská, a současný předseda Luděk Čermák, který zahájil již své druhé funkční období. Pozvání přijali také zástupci společnosti Společnost pro informační databáze, a.s., a to dlouholetý předseda představenstva Pavel Janda, tak také současný předseda představenstva Erich Čomor.

Slavnostní večer se nesl v přátelské atmosféře, která je typická pro sdružení SOLUS.

„Nejvíce na sdružení SOLUS oceňuji otevřenou a konstruktivní atmosféru, v rámci které členové sdružení již po dobu 10-ti let profesionálně a odborně řeší aktuální problémy ze své praxe“, dodal Jan Stopka, tajemník sdružení SOLUS a výkonný ředitel Společnosti pro informační databáze, a.s.

Hosté se mohli těšit z dobrého vína, ročníky byly vybrány s ohledem na historické milníky sdružení SOLUS (1999 – založení sdružení, 2001 – vstup první banky do sdružení, 2004 – ukončení kontroly ze strany Úřadu pro ochranu osobních údajů, 2005 – vstup telekomunikačních operátorů do sdružení).