Projekty

Klientské registry

Provozujeme nejvýznamnější registry klientských informací na českém trhu. Potřebujete získat informace o Vašich stávajících nebo potenciálních klientech? Dokážeme připravit řešení na míru i pro Vás.

TelcoScore

Máte zajímavá data? Pomůžeme Vám s různými možnostmi jejich využití. Poradíme Vám, jak vytvořit vhodné řešení pro cílovou skupinu potenciálních uživatelů.

Fraud

Trápí Vás vysoký podíl Fraudu v zákaznickém portfoliu? Hledáte vhodné řešení napříč celým trhem? Pomůžeme Vám najít vhodné nástroje na základě zkušeností získaných napříč různými sektory.

 

Optimalizace procesů

Hledáte nezávislý pohled nebo analýzu smysluplnosti nastavených procesů? Poradíme Vám jak na to. Máme zkušený tým odborníků složený ze zástupců různých sektorů (telco, banky, nebanky…).

GDPR

SID má dlouholetou praxi a zkušenosti s problematikou zpracování osobních údajů. Provedeme vstupní analýzu, vytvoříme dokumentaci, umíme proškolit vaše zaměstnance i outsourcovat DPO.

NejsemDlužník.cz

Díky službě NejsemDlužník.cz můžete prokázat svou bezproblémovou platební historii. Nebo si snadno a online ověříte, zda nemáte dluhy po splatnosti. V pracovních dnech získáte díky SID cenné informace do 15 minut.

Elektronický validátor výpisů

Software pro banky a finančním instituce, který s využitím umělé inteligence ověří pravost a autentičnost bankovních výpisů v PDF. Provede detailní analýzu a ověří schopnost splácet u klienta takřka v reálném čase.